President Kaljulaid käis kohtumas Eesti ELi nõukogu eesistumise korraldusmeeskonnaga

19.05.2017

Täna hommikul käis Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise korraldusmeeskonnaga kohtumas ja eesistumise viimastest ettevalmistustest ja plaanidest ülevaadet saamas Vabariigi president Kersti Kaljulaid.

Eesistumise meeskond andis presidendile ülevaate eesistumise poliitilisest programmist, sündmuste korralduse hetkeseisust, kommunikatsioonist ning välisriikides aset leidvast kultuuriprogrammist, aga ka korralduse taga seisvatest inimestest.

Veel uudiseid

Veel uudiseid

24.05.2017 17:42, tiina.rekand
Täna hommikul külastas keskkonnaminister Marko Pomerants Helsingit, kus kohtus Soome põllumajanduse ja metsanduse ministri Jari Leppäga ning Soome parlamendi metsandus- ja põllumajanduskomitee liikmetega. Kohtumiste fookuses olid lõhed, täpsemalt järgmiseks aastaks jagatav Soome lahe lõhekvoot ja lõhe majandamise kava. Eesti ettepanek on jätta kvoot vähemalt 2017. aasta tasemele ehk siis tohib välja püüda 1075 lõhekala.
24.05.2017 17:32, tiina.rekand
„Eesti on hea koht elamiseks. Me peame hindama seda, mida oleme viimase 25 aasta jooksul saavutanud. Meie digiühiskonna kiire areng on eeskujuks kogu Euroopale,” ütles president Kersti Kaljulaid täna Tallinna Pae Gümnaasiumi õpilastele ühiskonnaõpetuse tundi andes.
Future of Europe: Changing Times, Lasting Values
24.05.2017 15:35, tiina.rekand
Teisipäeval, 30. mail külastavad Euroopa Parlamendi president Antonio Tajani ja EP poliitiliste gruppide esindajad Eestit, et saada ülevaade Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ettevalmistustest ja prioriteetidest.