Toidutegijatel on võimalus eesistumise üritustel oma tooteid pakkuda

06.07.2017

Riigikantselei korraldab koostöös ministeeriumitega ministrite mitteametlikke kohtumisi ja kõrgetasemelisi konverentse, kus pakuvad toitlustust Carmen Catering ja Event catering. Üritused toimuvad enamasti juulis, septembris ja oktoobris ning toimumiskohaks on Kultuurikatel.

Peame nii lõuna kui ka õhtusöökide puhul lugu kohalikust toorainest ja tootjatest, hooajalisusest ja toidutrendidest, tervislikkusest, värskusest ning heast maitsest. Eesti toidu loo jutustamisel loeme oluliseks sarnaseid väärtusi Maaeluministeeriumi poolt ellu kutsutud töörühma sõnastanud toidu tutvustamise ja müügiedenduse kavaga „Eesti toit 2015-2020“ .

Kõrgetasemelised ministrite kohtumised ja ka 29. septembril toimuv ELi liikmesriikide juhtide tippkohtumine toovad siia palju välisajakirjanikke, kes mitte ainult ei kajasta poliitiliste kohtumiste sisu, vaid vahendavad oma kajastustes ka laiemat muljet Eestist. See on suurepärane võimalus esitleda meie kodumaist toitu.

Kohalikel toidutegijatel on võimalik enda tooteid pakkuda vahepaladeks eesistumise delegaatidele ja/või meedia esindajatele. Vahepaladeks sobivad tooted, mis on ühekaupa pakendatud ja/või tarbitavad ilma sööginõude ja söögiriistadeta. Tegemist ei ole võimalusega müüa oma tooteid ega Riigikantselei poolt toodete ostmisega.

Vahepalade pakkujatel palume täita ankeet ja saata see partnersuhete nõuniku e-postile: annika.lipstal@riigikantselei.ee.

Riigikantselei valib taotluste laekudes soovijate seast jooksvalt välja enim toitlustuse kontseptsiooniga sobituvad tooted.

Rohkem teavet partnerite kaasamise kohta Eesti ELi nõukogu eesistumise üritustesse.

Veel uudiseid

Veel uudiseid

Ohakalind
07.07.2017 9:24, sandra.preiman

Veebilehelt eu2017.ee leiab kogu teabe Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ürituste ja uudiste kohta.

27.06.2017 20:36, tiina.rekand

Järgmise poolaasta jooksul on Tallinnas seoses Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega muudetud liikluskorraldust.

27.06.2017 19:24, tiina.rekand

Vabariigi President Kersti Kaljulaid kohtus täna Roomas Malta presidendi Marie-Louise Coleiro Preca’ga. Riigipead arutasid kahe riigi koostööd ning Malta kogemusi EL Nõukogu eesistujana.